image 1
Chaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - jídelní stůlChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - kuchyňský koutChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - kuchyňský koutChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - obývací pokojChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - ložniceChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - ložniceChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - koupelnaChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - sociální zařízeníChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - plánekChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - posezení na pavlačiChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - venkovní posezení u krbuChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - pískovištěChaty chalupy Český ráj - Chalupa Pecka v Českém ráji - pohled zvenku, opravená střecha r.2014

 

CENA CHALUPY

(kód: jc09)

 

hlavní sezóna (2.1.-15.3., 1.7.-31.8.)

9.650 Kč/objekt/týden

mimosezóna (15.3. – 30.6., 1.9.-20.12.)

8.650 Kč/objekt/týden

víkend (pouze květen, červen a v září)

3.500 Kč/objekt/2 noci

Vánoce 22.12.-29.12         

9.900 Kč/objekt/týden

Silvestr 29.12. – 1.1.

8.200 Kč/objekt/3 noci

 

V měsících listopad - duben není možné pronajmutí jen na víkendové pobyty, pouze týden.
Na místě se skládá kauce (1.000 Kč), spotřebovaná elektrická energie (4,50 Kč/kWh) a rekreační poplatek (8 Kč/noc/osoba starší 18 let).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.